Ziraat Katılım Bankasından Düşük Faizli Konut Kredisi

Ziraat Katılım Bankası tarafından sunulan konut finansmanında düşük kar payı oranları dikkat çekiyor. 500 bin TL’ye kadar alınabilecek konut finansmanı için genelde 200 bin TL kredi tutarı talep ediliyor. Yüzde 0,94 kar payı uygulayan Ziraat Katılım Bankasından geri ödeme planı ve diğer bilgiler haberimizin devamında.

Ziraat Katılım Bankası 200 Bin TL Finansman Geri Ödeme Tablosu

Bankadan kredi almak isteyenler yüzde 0,94 kar payı oranından konut finansmanı talep edebilecek. Normalde yüzde 0,99 olan kar payı oranları şimdilik daha düşük bir oranla sunuluyor. Ev sahibi olmak isteyenler ayrıca uzun vadeli bir krediden yararlanma imkanına da sahip. Bu kapsamda 180 ay vadeli konut finansmanı alarak ev sahibi olunabilecek.

Ziraat Katılım Bankasından konut finansmanı almak isteyenler yüzde 0,94 kar payı oranıyla 200 bin TL’lik 180 ay vadeli finansman için aylık 2,308 TL ödeme yapacak.

Sadece bu dönem için geçerli olan konut finansmanıyla ilgili başvurular yapılmaya başlandı. 500 bin TL’ye kadar sunulan bu finansmana alternatif olarak uygun kredi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Sitemizden ayrıca güncel kredi kampanyalarını, faiz oranları ve bankaların son dakika paylaşımlarını da takip edebilirsiniz.