Ziraat Bankasından Nisan Ayına Özel Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası bilindiği üzere her zaman düşük faizli kredi seçenekleriyle tercih ediliyor. Bununla birlikte bankanın bahar kampanyası kapsamında sunduğu konut kredileri de merakla araştırılıyor.

Bakanlık tarafından konut kredisi faiz oranları her yıl değişen Ziraat Bankası, 1 Ocak itibariyle sıfır konutlar için faiz oranını yüzde 0,94 olarak güncellemişti. Müşterilerine de duyuru yapan banka bu krediyi uzun vade seçenekleriyle sunmaya başlamıştı. Ayrıca ev sahibi olmak isteyenler çok daha rahat bir şekilde bankaya başvurarak kredi çekmeye devam ediyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyası Detayları

Maaşını Ziraat Bankasından alan müşteriler konut kredisi için yüzde 0,94 faiz oranıyla kredi çekebilecek. 100 bin TL tutarında 120 ay vadeli konut kredisi için aylık ödenecek taksit tutarı 1,393 TL olacak.

Çalışanın Artısı adı verilen konut kredisiyle beraber acil nakit ihtiyaçları için de özel kredi imkanları yine Ziraat Bankası tarafından sunulmaya devam ediliyor. Üstelik banka müşterileri başvurularını internet üzerinden de yapabiliyor.

Emekliler için de Emeklinin Artısı adı verilen kampanyada yine yüzde 0,94 faiz oranıyla 120 ay vadeli konut kredisi alınabiliyor.

180 ay vadeli kredi çekmek isteyenler ise konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i tutarında taleplerini karşılayabiliyor. Bu kapsamda bankanın resmi web sitesinden, mobil uygulamasından, ATM’den ve çağrı merkezinden de başvurular alınabiliyor. Başvurunun onaylanmasından sonra bankaya iletilecek evraklar ile kısa sürede konut kredisi kullandırılıyor.

Ekonomikredi.com olarak Ziraat Bankası tüm krediler ve faiz oranları hakkında güncel haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.