Ziraat Bankasından Müşterilerine Özel Taşıt Transfer Kredisi Kampanyası!

Son zamanların en düşük kredi faiz oranlarını sunan Ziraat Bankası kendi müşterilerine yeni bir kredi süreci başlattığını duyurdu. Daha önce yüksek faiz oranlarıyla farklı bir bankadan taşıt kredisi alan vatandaşlara, yapılandırma kredisi sunacağını açıklayan Ziraat Bankası, bu krediyi sadece taşıt finansmanları için devreye aldı.

Bankanın resmi web sitesinden yapılan açıklamada, yüksek maliyet ve yüksek faiz oranıyla daha önceden taşıt kredisi almış ancak yapılandırmak isteyen tüketicilere özel faiz oranlarının sunulacağını duyurdu. Kredi faiz oranları net bir şekilde açıklanmadığı için banka müşterilerinin şubelere giderek detaylı bilgi alması talep ediliyor. Ayrıca yapılandırma kredisinin detaylarını da paylaşan Ziraat Bankası 0 km’den 5 yaşındaki araçlar için yapılandırma kredisi verecek. Vade imkanı da 60 aya kadar çıkabilecek.

Öte yandan ruhsat belgesinde hususi olarak kaydedilmesi şartıyla hafif ticari araçlar için de Ziraat Bankası taşıt yapılandırma kredisi kullanılabilecek. Araç üzerine Ziraat Bankasının lehine rehin tesis edilmesiyle başlayan bu kampanyada bankanın talep etmesi durumunda ek teminatlar da sunulacak.

Taşıt yapılandırma kredisi için başvurular sadece Ziraat Bankası şubelerinden yapılacak.

İhtiyaç, konut ve taşıt kredisinde her zaman uygun faiz oranlarıyla dikkat çeken Ziraat Bankası yeni bir yapılandırma kredisi kampanyasıyla gündemdeki yerini koruyor. Bankanın sunduğu krediler genelde kendi müşterilerine özel faiz oranlarıyla aktarılsa da zaman zaman tüm tüketiciler için düşük faizli seçenekler aktarılıyor. Detaylı bilgiler için en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.