Ziraat Bankasından Ertelemeli Tatil Kredisi Kampanyası! Faiz Oranı ve Başvuru Detayları Açıklandı!

Ziraat Bankası tatil destek kredisi başvurusu yapmak isteyenler şu sıralar araştırmalarına devam ediyor. 9 aya kadar ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kredinin detayları netleşti. Tatil destek kredisi paketiyle beraber salgın devam ederken vatandaşlar tatile çıkmak amacıyla banka şubelerini ziyaret etmeye başladı. Şimdi 2020 tatil kredisi başvuru yapmak isteyenler için tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

2020 Tatil Destek Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankasıyla beraber Halkbank ve Vakıfbank’ın başlattığı tarihi kredi paketinde 36 ay vade imkanı sunuluyor. 6 ay ertelemeli olarak alacağınız bu kredinin ilk taksit ödemesini kamu bankaları, ikinci taksit ödemesini de seyahat acentası yapacak. Bu fırsatı sunan kamu bankaları ayrıca 9 ay ertelemeli tatil kredisi vermiş olacak.

Ziraat Bankasının sunduğu tatil kredi paketiyle beraber yaz döneminde tatile çıkmak isteyenler için oldukça güzel fırsatlar sunulmuş olacak. 2 aylık taksit tutarında indirim yapılırken 6 ay vade ötelemeli ve toplamda 9 ay ertelemeli olarak alınacak bu kredideki taksit ödemeleri 2021 Mart ayında başlayacak.

2020 Ziraat Bankası Tatil Kredisi Hesaplama

10.000 liraya kadar 6 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredinin aylık taksiti 421 lira olacak. İlk 2 taksiti tüketicilerden tahsil etmeyecek olan bankada faiz oranı 0,67 üzerinden hesaplanacak.

Anlaşmalı seyahat acentaları üzerinden tatile çıkacak olanlara sunulan 2020 tatil kredisi paketinden yararlanmak isteyenler banka şubelerinden anlaşmalı acentaları öğrenebilecek ve aynı gün kredi başvurusu yapabilecek.