Ziraat Bankasından Emeklilere Özel 60 Ay Vadeli Aylık 466 TL’den Başlayan Taksitlerle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Salgın döneminde emekli vatandaşlar için yeni kredi kampanyalarını devreye alan Ziraat Bankası, 2020 yılında da düşük kredilerle gündeme geliyor. Emeklinin artısı adı verilen kredi paketinde özel faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlayan Ziraat Bankası aynı zamanda birtakım şartlara uyum sağlanması durumunda emekli müşterilerine 60 ay vadeyle kredi verecek.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi Detayları ve Faiz Oranı

60 ay vadede 20 bin TL için 466 taksitle emeklilere kredi veren Ziraat Bankasında faiz oranı yüzde 0,98 oranında sunuluyor. Bankanın resmi web sitesinden emekli Ziraat müşterileri hızlıca başvurularını yaparak krediden yararlanabiliyor.

Ziraat Bankasından Emeklilere Özel Konut Kredisi

Ziraat müşterisi olan emekli vatandaşlar yine özel faiz oranlarıyla konut kredisine de başvurabiliyor. 100 bin TL için yüzde 0,94 faiz oranıyla konut kredisi alabilen emekliler bu kredi kapsamında aylık 1,393 TL taksit ödemesi yapacak.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankasının resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra kredi vadesi, gelir bilgisi, kredi tutarı, cep telefonu ve TC kimlik numarasının yer aldığı boşlukları doldurduktan sonra anında krediye başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonuçları vatandaşların cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilmektedir.

Üst limit için emekliler 30 bin TL tüketici kredisine, 100 bin TL için de konut kredisine başvuru yapabilir.

Konut kredisi için 500 TL tahsis ücreti alan Ziraat Bankasında 1 yıllık sigorta masrafı 108 TL’dir. İhtiyaç kredisinde ise bu masraf 39 TL’ye düşmektedir.