Ziraat Bankası Yeni Kredi Kampanyasını Açıkladı! Emekli Müşteriler En Çok Ne Kadar Kredi Alabilecek?

Emeklilere özel faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan Ziraat Bankası bugün yeni bir duyuru paylaştı. Taşıt alacak olanlara düşük faizli taşıt kredisi, ev sahibi olmak isteyenlere ise yine düşük faizli konut kredisi sunan Ziraat Bankası ayrıca 0,55 faizle alışveriş kredisi vermeye devam ediyor. Öte yandan sıfır konutlarda faiz oranı 0,64, ikinci el konutlarda ise 0,74 faizle konut kredisi başvurusu için de Ziraat şubelerine gidebilirsiniz.

Emekli vatandaşlar da bu süreçte Ziraat Bankası tarafından sunulan yeni bir kampanya ile karşılaşıyor. Emekli maaşını Ziraat Bankasından alan vatandaşlar için hazırlanan bu kredide faiz oranları da açıklandı.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı kredi kampanyası, emekli vatandaşlara sunulan özel bir kredi olarak biliniyor. Yüzde 0,94 faizle 60 ay vadeye kadar sunulan bu kredi sadece maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere aktarılıyor. Bankadan yapılan açıklamada emeklilerin şubeye gitmeden internet bankacılığı üzerinden bu krediyi alabileceği de aktarılıyor.

Ziraat Bankası emeklilerin yanı sıra kredi skoru yüksek olan tüketicilere özel kredi kampanyalarını da sunmaya devam ediyor. Anlaşmalı firmalardan alışveriş yapacak olanlara 0,55 faizle 30 bin liraya kadar ve 6 ay ertelemeli kredi veren Ziraat Bankası ayrıca 0,49’dan başlayan faizlerle yerli taşıt kredisi de sunuyor. İkinci el taşıtlarda ise faiz oranı 0,82 olarak açıklanmıştı.

Ziraat Bankası kredi kampanyalarıyla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.