Ziraat Bankası Taşıt Kredisi için Yeni Transfer Kredisi Detaylarını Paylaştı!

Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyasıyla gündeme geldi. Borç transfer kredisi sağlayacağını duyuran Ziraat Bankası, otomobil alan vatandaşların kullanıma devam ettiği taşıt kredileri için özel bir transfer kredisi sunacağını açıkladı. Bankanın yaptığı açıklama ve kredinin tüm detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Yapılandırma Kampanyası

Bankanın resmi web sitesinden yapılan açıklamada transfer kredisiyle ilgili tüm detaylar paylaşıldı. Farklı bankalardan kullanılan taşıt kredisini Ziraat Bankasından yapılandırmak isteyenler ayrıca düşük faiz oranlarından da yararlanacak. Ziraat Bankasının konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

“Farklı bankalardan kullanmakta olduğunuz araç kredisini bankamızdan yapılandırma hizmeti alarak düşük faiz seçenekleriyle kullanmaya devam edin. Bu süreçte taksit tutarlarını da azaltabilirsiniz.”

Ziraat Bankası Transfer Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası tarafından sunulan yeni yapılandırma kredisinin detayları şu şekilde;

  • Ruhsat bilgisinde hususi olarak görünmesi şartıyla kamyonet ve minibüs gibi hafif ticari araçların alımını transfer etmek için bu krediden yararlanılabilir.
  • Sıfır km ya da en çok 5 yaşındaki araçlar için bu kredi 60 aya kadar yapılandırılabilir.
  • Satın alınan taşıt üzerine Ziraat Bankası tarafından rehin tesis edilir.
  • Gerekli görülürse banka tarafından ek teminat talep edilebilir.
  • Bireysel kredi kullanan müşterilere kasko ve hayat sigortası gibi ürünler sunulabilir.

Ziraat Bankası taşıt kredisi yapılandırma süreci için faiz oranlarını henüz paylaşmadı. Ancak konuyla ilgili tüm detayları banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.