Ziraat Bankası 10 Bin TL Temel Destek Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır? Ziraat Bireysel Destek Kredisi Başvuru Ekranı

3 kamu bankasının başlattığı temel destek kredisi kampanyası kapsamında 0,49 faizle 10 bin TL’ye kadar acil nakit kredisi sunulmaya devam ediliyor. 36 ay vade ile 6 ay ertelemeli olan bu kredi için vatandaşlar 5 bin TL, 7 bin 500 TL ve 10 bin TL’lik başvurularını gerçekleştirdi. Henüz başvuru yapmayanlar da bankanın resmi web sitesine giriş yaparak krediden yararlanmak adına form doldurabiliyor. Artık Ziraat Bankası temel destek kredisi sorgulama sayfasından kredi onayı alınıp alınmadığını merak eden vatandaşlar bu haberimizin devamından tüm detaylara ulaşabilir.

Ziraat Bankası Bireysel Destek Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

Ziraat Bankasının sunduğu 10 bin TL’ye kadar 0,49 faizli temel destek kredisine başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Bu sayfada TC kimlik numarası, vade, talep edilen kredi miktarı, telefon numarası, medeni durum ve hane halkı gelir bilgisini eksiksiz olarak doldurduktan sonra başvuru formunu gönderebilirsiniz.

ZİRAAT TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Ziraat Bankası Bireysel Destek Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Temel destek kredisi başvurusunu Ziraat Bankasından yapan tüketiciler sorgulama sayfasını da araştırıyor. Bu kapsamda aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak sorgu sayfasına ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Kimler 10 Bin TL Temel Destek Kredisi Alabilir?

Aylık hane halkı geliri 5 bin TL altında olan ve açık dosya takibi bulunmayan herkes bu krediden yararlanabiliyor. Ayrıca eşlerin yaptığı başvurulardan sadece birinin geçerli olduğu bu kredide aylık taksit ödemeleri 6 ay sonra başlıyor.

10 bin TL için aylık 376 TL ödeyecek olan vatandaşlar 7.500 TL için aylık 282 TL, 5.000 TL için de aylık 188 TL taksit ödemesi yapacak.