Ziraat Bankası 0,49 Faizli Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır? Ziraat Kredi Başvuru Sayfası!

Ziraat Bankasından temel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olan vatandaşlar artık sorgulama aşamasına geçmiş bulunuyor. Ancak henüz 0,49 faizli 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmayanlar da başvuru sayfasını merak ediyor. Ekonomikredi.com olarak hem başvuru sayfasını hem de başvuru sorgulama sayfasını sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası 10 bin TL’ye kadar yüze 0,49 faizle 36 ay vadeli temel ihtiyaç kredisi başvurularını almaya devam ediyor. Kredisi onaylanan vatandaşlar ilk 6 ay ödeme yapmayacak ve toplamda 30 ay boyunca taksit ödeyecek.

Ziraat Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Temel ihtiyaç kredisini Ziraat Bankasından almak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak 10 bin TL’ye kadar 0,49 faizli 6 ay ertelemeli kredi kampanyasından yararlanabilir.

ZİRAAT TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

Başvuru sürecinde ekrandaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmalı ve ardından bankaya iletmelisiniz.

Ziraat Temel İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

10 bin TL için 6 ay ertelemeli olarak kalan 30 ayda aylık taksit tutarı 376 TL’dir. 7.500 TL için 282 TL, 5.000 TL için de aylık 188 TL ödeme yapılacaktır. Bazı vatandaşlara 3.000 TL kredi imkanı tanınmıştır. Bu durumda aylık ödenecek taksit tutarı 113 TL olacaktır.

Ziraat Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama Sayfası

Bankadan herhangi bir dönüş almayan tüketiciler aşağıdaki sayfadan sorgulama ekranına ulaşabilir.

ZİRAAT TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ SORGULAMA SAYFASI

Banka tarafından kredi başvurusu için son tarih paylaşılmadığı için vatandaşlar düşük faizle kredi almak adına başvuru yapmaya devam edebilir.