Ziraat Bankası 0.67 Faiz Oranıyla Tatil Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tatil kredisi paketi Haziran 2020 itibariyle devlet bankaları tarafından devreye alındı. Ziraat Bankası da 0.67 faizle tatil kredisi verirken ilk taksit anlaşmalı acenteler, ikinci taksit ise banka tarafından ödeniyor. Zaten 6 ay ertelemeli olan bu kredide geri ödemeler 9 ay sonra başlıyor.

Yaz tatiline çıkmak isteyen müşterilerine 0.67 faizle tatil kredisi veren Ziraat Bankası ayrıca BES müşterilerine de düşük faizli kredi imkanı tanıyor. 6 ay geri ödemesiz olan bu kredide toplam 36 ay vade var. 10.000 liraya kadar bankanın anlaşmalı olduğu seyahat acentelerinden alınacak bu kredide ilk 2 taksit tüketici tarafından ödenmediği için geri ödemeler 9. aydan sonra yapılıyor.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası tatil kredisi 10.000 TL için 36 ay vadede aylık 421 TL ile alınabiliyor. Bu kredide sadece 52.50 TL tahsis ücreti yer alırken tüketiciler 30 ay taksitle krediden faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düşük faizli tatil kredisi başvurusu yapmak isteyenler talebi önce bankaya iletiyor. Daha sonra anlaşmalı acenteler üzerinden yapılacak değerlendirmeler 72 saat sonra tüketicilerle paylaşılıyor. Son aşamada ise Ziraat internet şubesi veya Ziraat Mobil üzerinden kredi kullanımı başlıyor.

Düşük faizli ihtiyaç ve tatil kredisi veren bankalardan olan Ziraat Bankasının bu süreçte tarihi konut kredisi paketi de oldukça rağbet görüyor. Ayrıca 0.55 faizle anlaşmalı firmalardan 30.000 liraya kadar 6 ay ertelemeli alışveriş kredisi sunan Ziraat Bankası, son zamanların en çok tercih edilen bankaları arasında.