Yüzde 0,79 Faiz Oranıyla 50 Bin TL’ye Kadar Borç Transfer Kredisi Kampanyası Başladı!

Günümüzde farklı bankalara borcu olan vatandaşlar artık transfer kredilerine başvurabiliyor. Bu kapsamda İNG Bank 50 bin TL’ye kadar 0,79 faiz oranıyla borç transfer kredisi kampanyası başlattı. Son zamanların en düşük faiz oranı olarak bilinen yüzde 0,79 sayesinde vatandaşlar farklı bankalardaki borcunu yeniden yapılandırmaya gidebiliyor.

Borç transfer kredisi veren bankalar arasında olan İNG Bank, özel imkanlarını sunmaya devam ediyor.

İNG’den Düşük Faizli Borç Yapılandırma Kredisi

İNG Bank, özel olarak yüzde 0,79 faiz oranıyla borç yapılandırma kredisi kampanyası başlattı. Ancak söz konusu faiz oranı kredi skoru yüksek olanlara sunulacak. Bununla beraber toplamda 50 bin TL’ye kadar farklı bir bankada olan borcunuzu belirli şartlara uyum sağlayarak İNG’de yapılandırabilirsiniz. Üstelik bu kredide 3 ay erteleme ve 60 ay vade imkanı da bulunuyor.

50 bin TL’lik yapılandırma kredisi için 250 TL kredi tahsis ücreti talep eden İNG Bank, 60 ay vadede aylık 1,097 TL taksitle borç transfer kredisi sunmaktadır. Minimum 50 bin TL’ye kadar olan borçlarınız için tercih edebileceğiniz bu kredide toplam geri ödeme 65 bin 791 TL olacaktır.

İNG bank son zamanlarda düşük faiz oranlarıyla gündeme geliyor. Ayrıca ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyalarını da devreye alan İNG bank, bayram kredisinde de uygun faiz oranları sunmuştu. Artık borcunu İNG Banka taşımak isteyenler de 0,79 faiz oranıyla kredi alabilecek. En çok 60 ay vadeye kadar yapacağınız kredi başvuruları için en yakın İNG şubesine gitmeniz yeterlidir.