” Yeni Normal” Sürecinde Açık Oto Pazarı Faaliyete Geçiyor!

Eskişehir’de bulunan ve Covid-19 sebebiyle Türkiye’de yaşanan kısıtlama döneminde faaliyetlerini durduran Açık oto pazarı yeniden faaliyete geçiyor.

Eskişehir  Tepebaşı Belediyesi’nin Covid-19 tedbirleri sebebiyle bir süredir faaliyetlerini durduran Açık Oto Pazarı, 7 Haziran’da tekrar faaliyete geçmek için hazırlanıyor.

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından Eskişehir’de  bulunan vatandaşların hizmetine sunulan ve şehirin en büyük otomobil pazarı özelliğini bünyesinde taşıyan Açık Oto Pazarı, Covid-19 önlemleri sebebiyle bir süredir kapalıydı. Tesis, ”yeni normal”  süreci ile birlikte 7 Haziran tarihinde itibaren tekrar faaliyete geçecek. Araçlarını satmak isteyen veya araç almak isteyen vatandaşları ağırlayacak olan Açık Oto Pazarı, sosyal mesafe kuralları, maske kullanımı, sosyal alanlarda oturma düzeni gibi düzenlemeler ile hizmet verecek. Öte yandan Açık Oto Pazarı, özenle ve titizlikle temizlenerek, dezenfekte edilmiş bir şekilde misafirlerini karşılayacak.
Erkek, kadın ve engelli tuvaletleri, kafeterya, ve çocuk oyun alanı gibi özellikleri ile şehir halkına hizmet verecek olan tesis, 07.00-16.00 saatleri arasında açık olacak.