Yaşam Alanlarında Yapacağınız Tadilat Bakım ve Onarım için 60 Ay Vadede 20.000 TL Kredi İmkanı Sunuluyor! 2020 Haziran Dönemi Ev Bakım Kredisi Detayları

Yaşam alanlarında yapacağınız bakım ve onarım masrafları için düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Elbette acil nakit kredisi olarak da bilinen bu kredi için düşük kar payı oranı sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, sunduğu kredi fırsatıyla dikkat çekmeye başladı.

Günümüzdeki kamu bankaları ile özel bankaların yanı sıra artık katılım bankalarında da çok sayıda ev kredisi imkanı sunuluyor. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin yanı sıra ev tadilatı yapacak olanlara düşük kar payı oranıyla kredi veren Albaraka Türk Katılım, masraflarınızın daha kolay bir şekilde karşılanmasını da sağlıyor. Ekonomikredi.com olarak bu konuda yaptığımız araştırmalarda bankanın faiz oranlarını ve vade gün sayısını sizlerle paylaşıyoruz.

Albaraka Türk Katılım Bankasından Tadilat Kredisi

Albaraka Türk Katılım, kendi müşterilerine özel olarak sunduğu bu krediyle beraber yaşam alanlarının bakım, onarım ve tadilat gibi masraflarını karşılıyor. Yüzde 0,92 kar payı oranıyla 60 ay vadeye kadar ve 20 bin lira limitli olarak alabileceğiniz bu kredide aylık taksit tutarı 466 TL olacak. Toplamda geri ödenecek tutar ise 27,992 TL olarak açıklandı.

Albaraka Türk Katılım Bankasının 2020 Haziran döneminde başlattığı bu kredi kampanyası için evinizde başlatacağınız tadilat işlerinin finansman ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Son zamanlarda bu banka düşük kar payı oranlarıyla dikkat çektiği için aslında müşterilerini memnun etmeyi sürdürüyor. Genelde düşük kar payı oranına bir de uzun vade seçeneğini ekleyen Albaraka Türk Katılım sonuç olarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.