Yarın BİM Şubelerinde Tatil Ürünleri Dikkat Çekiyor! BİM 14 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu İncele!

BİM aktüel ürünler yarın yepyeni ürünlerle ön plana çıkıyor. Saç fırçasından 2’li havlu klipsine, makyaj setinden valiz etiketine kadar ihtiyacınız olan çok sayıda ürüne anında sahip olabilirsiniz. Öncelikle tatile çıkacak olan vatandaşlar yarın BİM aktüel sayesinde seyahat seti, plaj hasırı, plaj havlusu, makyaj çantası, tarak, lens kutusu ve daha pek çok ürüne ulaşabilecek. BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiği zaman kişisel bakım ürünleri de dikkat çekiyor.

Yarın BİM şubelerinden dudak parlatıcısı, likit ruj, far paleti, aydınlatıcı palet, parfümler, sıvı saç kremi, günlük peeling jel, yüz temizleme jeli, bayan tıraş bıçağı, yağsız nemlendirici ve tüy dökücü krem satın alabilirsiniz. Her biri oldukça uygun fiyatlarla sunulan bu ürünlere ke olarak ağda ve boya hazırlık setini de tercih edebilirsiniz.

BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde çocuklar için de çok sayıda ürünün ön plana çıktığı görülüyor. Islak havlu, bebek şampuanı, kolay tarama spreyi, köpük sabun, balon çeşitleri, makyaj çantası, diş fırçası ve vücut parfümü gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz.

BİM 14 Temmuz 2020 Salı Aktüel Ürünler Katalogu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-14-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2-1.jpg