Yapı Kredi’den Ertelemeli 10.000 TL Bayram Kredisi Kampanyası!

Kurban bayramına 1 hafta kala vatandaşlar düşük faizli kredi kampanyalarını araştırıyor. Geçtiğimiz gün kurban bayramı kredisi kampanyasını başlatan Yapı Kredi ayrıca 3 ay erteleme imkanı da sunacak. Bayram kredisi konusunda art arda bankalardan gelen duyurular ile beraber şimdi tüm gözler Yapı Kredi kurban bayramı kredisi faiz oranlarında. İşte merak edilen bu soruların yanıtları…

Yapı Kredi 60 Ay Vadeli, 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası

Kurban Bayramı kredisi almak isteyen vatandaşlar 60 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapabilir. Yüzde 1.79 faizle sunulan bu kredide 10.000 TL için ilk taksit 905 TL olarak ödenmektedir. Kalan aylarda ise 305 TL taksit ödeyerek kredi ihtiyacı karşılanabilir. 60 ay sonunda tüketicilerin 10.000 TL için toplam ödeyeceği tutar 18.079 TL olacaktır.

Banka müşterileri online kanallardan krediye anında başvuru yapabilirken, ilk kez kredi alacak olanlar da kredi skoruna göre en yakın banka şubesini ziyaret ederek kredi başvurularını bankaya iletebilir. Faiz oranı biraz yüksek olsa da acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler vakit kaybetmeden Yapı Kredi Bankasıyla iletişime geçebilir.