Yapı Kredi, TEB, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Şekerbank Bayram Kredisi Faiz Oranları Açıklandı! Düşük Faizle Bayram Kredisi Veren Bankalar Listesi

2020 bayram kredisi veren bankalar faiz oranlarını açıklamaya devam ediyor. Vatandaşlar da düşük faizle acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bu bankalar arasında karşılaştırma yapmayı sürdürüyor. Ayrıca ülkemizde devam eden salgın nedeniyle ekonomik anlamda sorun yaşayanlar da bu krediden yararlanabiliyor. Peki, bayram kredisi veren bankalarda faiz oranları ne durumda? En düşük faiz hangi bankada?

Bankalar müşteri kitlesini artırmak için faiz kampanyalarını açıklamayı sürdürüyor. Ayrıca kredi hacmini yükseltmek için çalışmalarını sürdüren özel bankalar, erteleme imkanlarıyla beraber kredi çalışmalarıyla vatandaşları memnun ederken faiz oranları da netleşti. TEB, Şekerbank ve Yapı Kredi gibi bankaların yanı sıra QNB Finansank ve Garanti Bankası da faiz oranlarını açıkladı.

Şekerbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Şekerbank yüzde 0,79 faiz oranıyla bayram kredisi seçeneği sunuyor. Ayrıca bu kredide 60 ay vade imkanı var. 3 ay ertelemeli olarak başvuru yapabileceğiniz Şekerbank bayram kredisinde ekstra masraflar da bulunmuyor.

TEB Bayram Kredisi Faiz Oranları

Ramazan bayramı kredisini TEB üzerinden almak isteyenler yüzde 0,99 faiz oranıyla karşılaşıyor. Ayrıca bankanın 36 ay vadede en düşük faiz oranı olan yüzde 0,99 ile beraber CEPTETEB mobil uygulama üzerinden hizmet alınabiliyor. Bankanın bu kampanyayı Mayıs sonuna kadar sürdürmesi bekleniyor.

Garanti BBVA Bayram Kredisi Faiz Oranları

Garanti BBVA tarafından sunulan bayram kredisi faiz oranı yüzde 0,99. Vade gün sayısı ise 60 ay olarak sunulacak. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin sık sık başvurduğu Garanti Bankası aslında diğer bankalarla beraber en uygun bayram kredisi veren bankalar arasında.

QNB Finansbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Yüzde 0,89 faiz oranıyla 60 ay vadeli bayram kredisi veren Finansbank, daha önceki bayramlarda da faiz oranlarını düşürmüştü.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Faiz Oranları

10 bin TL’ye kadar bayram kredisi almak isteyen vatandaşlar Yapı Kredi şubelerinden hizmet talep edebilir. Ayrıca başvurular mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden de alınıyor.

En Düşük İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

2020 yılı için en düşük ihtiyaç kredisi, yüzde 0,49 faizle 3 kamu bankasının başlattığı temel destek kredisi kapsamında sunuluyor. Ancak bu krediye aylık hane halkı geliri 5000 TL’nin üzerinde olan ve açık dosya takibi bulunan vatandaşlar başvuramıyor. Ayrıca Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından sunulan 0,49 faizli temel destek kredisi 6 ay ertelemeli olarak paylaşılıyor.