Yapı Kredi Bankasından Son Dakika Bayram Kredisi Duyurusu! 10.000 TL 3 Ay Ertelemeli Kurban Bayramı Kredisi Hesaplama

Bankaların kurban bayramı kredisi paketleri açıklanmaya devam ediyor. Bayrama kısa bir süre kala bayram kredisi duyurularını paylaşan özel bankalardan olan Yapı Kredi, müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Günümüzdeki pek çok banka zaten faiz oranlarını da paylaşırken Yapı Kredi de 60 ay vadeli ve ertelemeli bayram kredisi vereceğini duyurdu. Peki, Yapı Kredi bayram kredisi faiz oranı ne kadar? Başvurular nasıl yapılacak?

Yapı Kredi’den 60 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankasının resmi web sayfasında yer alan duyuruda, kurban bayramı kredisinin 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli olarak sunulacağı aktarıldı. Yani tüketiciler 57 ay bayram kredisi taksiti ödeyecek. Öte yandan 10.000 TL bayram kredisi kullanacak olanlar aylık 1.79 faizle taksit ödemesi yapacak. Bu durumda kredinin ilk taksiti 950 TL olurken, diğer taksitler ayda 305 TL olarak 60 ay vade boyunca ödenecek. Bu kredideki tek masraf ise 50 TL olan kredi tahsis ücreti olarak alınacak.

1.79 faizli bayram kredisi için 10.000 TL başvuru yapan tüketiciler 60 ay vade sonunda toplamda 18.079 TL ödeyecek.

Yapı Kredi Bankası, diğer bankalar gibi kredi skoruna göre işlem gerçekleştiriyor. Yani kredi puanı yüksek olan vatandaşlar hızlıca Yapı Kredi bankasından kredi alabiliyor. Banka müşterileri de zaten şubesiz bankacılık uygulamalarından faydalanarak dilediği her an ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebiliyor.