Vakıfbank’tan Yüzde 0,55 Faiz Oranıyla Ertelemeli Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi!

Ülkemizde normalleşme adımları devam ederken kamu bankalarından art arda düşük faizli kredi kampanya duyuruları paylaşılıyor. Bu kapsamda sosyal destek kredisini devreye alan Vakıfbank, anlaşmalı olduğu firmaların yanı sıra mobilya ve beyaz eşya gibi ürün alımları için 6 ay ertelemeli kredi sunacağını açıkladı.

Sosyal hayatı destekleme kredisi olarak adlandırılan bu yeni pakette 3 kamu bankasının anlaşmalı olduğu tekstil, çeyiz, mobilya, beyaz eşya, kapı ve pencere sistemi ile ev boya – seramik firmalarından alışveriş yapılması halinde düşük faizle kredi şansı sunulacak.

3 bin TL’den 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek olan tüketiciler ayrıca 6 ay öteleme fırsatından da yararlanabilecek. Kredinin vadesi 60 aya kadar kullanılırken faiz oranı aylık yüzde 0,55 olacak.

Buna göre 10 bin TL’lik kredi için 60 ay vadede tüketiciler aylık 228 TL Taksit ödeyecek.

Krediye başvurmak isteyen vatandaşlar 5 Haziran 2020 tarihini bekleyecek. Yerli üretim yapan ve kamu bankalarının anlaşmalı olduğu firmalar için sunulan sosyal hayatı destekleme kredisiyle ilgili tüm detaylar bankanın resmi web sitesinden de paylaşıldı.

Ayrıca bu krediyi Halkbank ve Ziraat Bankası da sunacak. Vatandaşlar şimdiden 5 Haziran 2020 tarihinde başvuruları başlayacak olan sosyal hayatı destekleme kredisini takip etmeyi sürdürüyor. İlgili kredi hakkında yapılacak son dakika güncellemelerini de sitemizden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

3 kamu bankası en son yüzde 0,49 faizli 10 bin TL’ye kadar 6 ay ertelemeli temel destek kredisi kampanyasını devreye almış ve 1 Haziran 2020 tarihinden sonlandırmıştı.