Vakıfbank’tan Kurban Bayramına Özel 3 Ay Ertelemeli Acil Nakit Kredisi! Vakıfbank Ertelemeli Kredi SMS Başvurusu Yap!

Vakıfbank düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı. Kurban bayramına özel olarak sunulan bu kredide faiz oranı 0.89’dan başlıyor ve 60 ay vade ile ödeme planı hazırlanabiliyor. SMS ya da online kanallar aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz Vakıfbank acil kurban bayramı kredisinde ayrıca farklı geri ödeme planları da yer alıyor. En düşük 3.000 TL, en yüksek 125.000 TL’ye kadar kredi alabileceğiniz Vakıfbank’tan ayrıca kredi skoruna göre başvurular değerlendiriliyor.

Vakıfbank Acil Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası

3 aydan 36 ay vadeye kadar 0.88 faizle yararlanabileceğiniz bu kredide, 37-60 ay vade arasında 0.88 faiz oranı uygulanıyor. Geri ödemeler ise artan taksitli, aylık eşit taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, 3 ay ödemesiz aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak tercih edebilirsiniz.

Vakıfbank Kurban Bayramı SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır?

SMS ile 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli kurban bayram kredisi başvurmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ-TC KİMLİK NUMARASI- AYLIK GELİR MİKTARI gibi bilgileri yazdıktan sonra 5724’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Talep eden tüketiciler banka şubelerinden de başvurularını anında tamamlayabiliyor.

Son zamanlarda kamu bankaları tarafından sunulan düşük faizli ihtiyaç kredilerinde Vakıfbank’tan tatil kredisi de alabilirsiniz. Ayrıca 0.55 faizli alışveriş kredisine de 6 ay ertelemeli olarak 30.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz.