Vakıfbank’tan Kurban Bayramı Kredisi! Ertelemeli ve Düşük Faizli Vakıfbank Kredi Başvurusu ve Hesaplama!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Yaklaşan kurban bayramı için acil nakit ihtiyacı olan tüketiciler artık Vakıfbank bayram kredisi başvurusu yapabilecek. Sosyal hayatı destek kredisi başvuruları devam ederken ayrıca tarihi kredi paketlerinde ertelemeli kredi şansı sunan Vakıfbank için ucuz kredi kampanyalarını bu haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Vakıfbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Detayları

Vakıfbank normal şartlarda taksitli ihtiyaç kredisini 3-60 ay vade arasında 1.69 faizle sunuyor. Ancak arsa ipoteği karşılığı, ipotek karşılığı, taşıt rehni karşılığı ve bireysel iş yeri ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredilerinde faiz oranı 0.86’ya düşüyor.

Vakıfbank 6 Ay Ertelemeli Alışveriş Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında 0.55 faizle alışveriş kredisi de sunuyor. Bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan yapılacak 30.000 liraya kadar faturalı alışverişlerde 60 ay vade ve 6 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. Söz konusu kredi beyaz eşya, PVC ürünleri, mobilya ve ev tekstili gibi ürünler için geçerli. 10.000 lira için 60 ay vadede 0.55 faizle aylık 228 TL ödeyerek bu krediden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank ayrıca avukatlar için 9 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi de sunuyor. 0.90 faiz oranıyla alınacak bu kredide KKB puanının 1.250’den yüksek olması gerekiyor. En yüksek kredi talebi ise 15.000 TL olarak belirleniyor.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank şubelerine gitmeden SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDI yazdıktan sonra TC kimlik numarası ve aylık geliri yazarak 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.