Vakıfbank’tan Kredi Kartı Borcu Olanlar için Yeni Borç Transfer Kredisi Kampanyası!

Farklı bir bankaya kredi kartı borcu olan Vakıfbank müşterileri borcunu artık tek bir bankada toplayabilecek. Bankanın başlattığı yeni kredi kampanyasının detaylarını ekonomikredi.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca yüksek kredi kartı borcu olanların daha çok yararlanmak isteyeceği borç transfer kampanyasından salgın nedeniyle işsiz kalan, kısa çalışma ödeneği alan veya faaliyetlerine ara veren işletme sahipleri de yararlanabilecek. Genelde farklı bankalara borcu olanlar tek bir bankada bu borçlarını toplayarak daha esnek ödeme seçeneklerinden de faydalanmış olacak.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transfer Kampanyası Detayları

Vakıfbank müşterilerine belirli bir tutardaki kredi kartı borçları için sunulan yeni kredi transfer kampanyasında vade oranı 18 ay ile sınırlandırılıyor. Ayrıca bankanın resmi sayfasında yer alan bilgilere göre borç miktarı en çok 20 bin TL olan tüketiciler yapılandırmaya gidebiliyor. Geri ödemelerde ise banka 3 ay erteleme şansı sunuyor.

Bankanın resmi web sitesinde yer alan açıklamaya göre 18 ay vadeyle 20 bin TL’ye kadar olan borçlar artık Vakıfbank tarafından yapılandırılabilecek. Ödemeye hemen ya da 3 ay sonra başlayabilecek olan tüketiciler ayrıca değişken taksitli ya da eşit taksitli ödeme planı oluşturabilecek.

Konuyla ilgili hizmet veya bilgi almak isteyenler en yakın Vakıfbank şubelerine giderek krediye başvurabilecek. Faiz oranlarıyla ilgili de sadece şubelerden bilgi sağlanacak.

Son zamanlarda kredi kartı borçlarının artmasıyla zor günler yaşayan Vakıfbank müşterilerinin yeni kampanya sayesinde kredi kartı borçlarının Vakıfbank’a taşınarak 3 ay ertelemeli olarak ödenmesi amaçlanıyor.