Vakıfbank’tan 0.67 Faizle Tatil Kredisi! 10.000 TL Kampanyalı Tatil Kredisi Hesaplama

Bayram kredisi kampanyaları bu hafta içi özel bankalar tarafından açıklanmıştı. Ancak bayramda tatile çıkacak olanlar da tatil kredisi detaylarını araştırmaya başladı. 0.67 faizle tatil kredisi almak isteyenler artık Vakıfbank üzerinden hizmet alabilirken birtakım şartlara uyum sağlayarak süreci yönetebilmektedir. Peki, Vakıfbank tatil kredisi hesaplama nasıl olur? Vakıfbank tatil kredisi alma şartları neler?

Vakıfbank Düşük Faizli Tatil Kredisi

Vakıfbank’tan tatil kredisi alabilmek için maaş ödemelerinin bu bankadan alınması gerekiyor. Emeklilerin ise bankadan BES yaptırmış olması şart. Bu kapsamda 0.92 olan tatil kredisi faiz oranı, ilk 2 taksitin seyahat acentesi ve Vakıfbank tarafından ödenmesiyle beraber 0.67 oranına düşen faiz oranının yanı sıra 6 ay geri ödeme yapılmıyor. Sonuç olarak Vakıfbank tatil kredisi için tüketiciler ödemelerini 9. ay itibariyle yapmaya başlıyor.

10.000 TL tatil kredisi için 0.67 faiz oranıyla 36 ay vadede aylık 421 TL ödeme yapılıyor. Bu ödemelerde erteleme şansı da sunulduğundan kredi alındıktan 9 ay sonra taksitler ödeniyor. Son olarak kredide sadece 52.50 TL tahsis ücreti yer alıyor.