Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi Başvuruları Devam Ediyor mu? Temel İhtiyaç Kredisi Sorgulama Sayfası!

0,49 faizle 10 bin TL’ye kadar 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor. Krediden bugüne kadar milyonlarca kişi faydalanırken başvuru yapan vatandaşlar geri dönüşleri de merak ediyor. Çünkü yaklaşık 4,2 milyon başvurunun yapıldığı temel ihtiyaç kredisinde 2 milyon vatandaşa geri dönüş sağlandı. Başvuru yoğunluğu nedeniyle geri dönüşlerin ilerleyen günlerde de süreceği belirtiliyor. Haberimizin devamında tüm bankalar için temel ihtiyaç kredisi başvuru sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Ziraat, Vakıfbank, Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Aşağıda paylaştığımız linkleri kullanarak dilediğiniz bankadan başvuru sürecini yönetebilirsiniz. Bu aşamada 3 bankanın da 6 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeyle 0,49 faizli kredi verdiğini unutmayın. Ayrıca 10 bin TL’ye kadar başvuru yapacağınız bu kredide tek şart, aylık hane halkı gelirinin 5 bin TL’den düşük olması.

Ziraat Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sayfası için Tıklayın

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sayfası için Tıklayın

Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sayfası için Tıklayın

6 ay geri ödemesiz ve koronavirüse karşı ekonomik tedbirler kapsamında sunulan bu krediye vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Çünkü geri ödeme sürecinde sadece 0,49 faizle düşük taksit imkanı sunan temel ihtiyaç kredisinde 10 bin TL için aylık 376 TL, 7.500 TL için 282 TL, 5.000 TL için aylık 188 TL ve 3.000 TL kredi için de aylık 113 TL taksit ödemesi yapılacaktır.

Başvurularını yukarıda paylaştığımız linkten gerçekleştiren vatandaşlara kredi sonuçları telefon üzerinden gönderiliyor. Alternatif olarak bankaların çağrı merkezlerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.