Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır? Vakıfbank Kredi Sorgulama Sayfası!

10 bin TL’ye kadar 3 kamu bankasının başlattığı 0,49 faizle temel ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor. Başvurularını Vakıfbank üzerinden yapmak isteyen vatandaşlar haberin devamında paylaştığımız linke tıklayarak başvuru yapabilir. Ayrıca Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi sorgulama sayfası da haberimizin devamında paylaşılmıştır.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak kredi miktarını belirleyebilirsiniz.

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Sorgulama Sayfası

Sorgulama sürecinde de yine aşağıdaki linkten yararlanabilir ve kredinin onay alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu aşamada kamu bankaları onay alan vatandaşlara SMS ile bilgi vermektedir.

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SORGULAMA SAYFASI

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank tarafından sunulan 10 bin TL 0,49 faizle kredi almak isteyenler ayrıca 5.000 TL ve 7.500 TL için de başvuru yapabilmektedir. Aylık taksit miktarları ise şu şekilde olacaktır;

  • 5.000 TL için 6 ay geri ödemesiz 30 ay vadede 188 TL
  • 7.500 TL için 6 ay geri ödemesiz 30 ay vadede 282 TL
  • 10.000 TL için 6 ay geri ödemesiz 30 ay vadede 376 TL

Henüz onay alamayan vatandaşlar internet üzerinden sorgulama yaparak ihtiyacı olan bilgilere ulaşabilir. Kredi onayı alamayan vatandaşlar ise yeni bir başvuru sürecine dahil olabilir. Ancak ilk seferde onaylanmayan kredi başvuruları, ikinci başvuruda da onay almayacaktır.