Vakıfbank Tatil Kredisi Anlaşmalı Firmalar Hangileri?Vakıfbank Tatil Destek Kredisi Başvurusu Yap!

Vakıfbank tatil kredisi başvurusu detayları belli olurken anlaşmalı firmalar da açıklandı. Bilindiği üzere devlet bankaları 4’lü tarihi kredi paketinden biri olan tatil kredisiyle beraber tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Bu süreçte Vakıfbank tatil kredisi faiz oranları da açıklanırken başvuru aşamaları da bankanın resmi web sitesinden paylaşıldı. Ayrıca Vakıfbank tatil kredisi başvuru şartları da belli oldu. İşte detaylar…

Kimler Vakıfbank Tatil Kredisi Alabilir?

Vakıfbank tatil kredisini maaş ödemesini Vakıfbank’tan alanların yanı sıra emekli ve çalışanlar alabilir. Ayrıca bu vatandaşların Vakıfbank BES sistemi üzerinden işlem yaptırmış yani BES’e kayıt olması gerekiyor. Tatil kredisine başvurular ise kredide anlaşmalı olan seyahat acentelerinden yapılıyor. Eğer başvuru sonucu olumlu olursa ön onay aldıktan sonra banka tarafından kredi sağlanabiliyor.

Vakıfbank Anlaşmalı Tatil Seyahat Acenteleri

GEZİNOMİ, SETUR, ETS TUR, JOLLY TUR ve TATİLBUDUR gibi seyahat acenteleri, Vakıfbank anlaşmalı seyahat acenteleri olarak açıklandı. Bu süreçte başvuru tarihi itibariyle en çok 72 saat içinde başvuru sahibine özel olarak hazırlanacak hazır kredine onay verildikten sonra kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank Tatil Kredisi Özellikleri

Bu kredide toplam vade 36 aydır. Ancak ilk 6 ay geri ödemesiz olarak sunuluyor. Ödeme planındaki 1. taksit tutarı seyahat acentesi, 2. taksit tutarı ise Vakıfbank tarafından karşılanıyor. Buna göre 10.000 TL için 36 ay vadede aylık 421 TL taksit ödenerek tatil kredisi alınabiliyor.