Vakıfbank Düşük Faizle ve 3 Ay Erteleme Fırsatıyla Bayram Kredisi Detaylarını Paylaştı

Bayram kredisi veren bankalar arasında yerini alan Vakıfbank 60 ay vadeye kadar kredi imkanı sunacak. Bankanın resmi web sitesi üzerinden de paylaşılan bayram kredisinin detayları son günlerde vatandaşlar tarafından da merak ediliyor. Özellikle de bayram öncesi acil nakit ihtiyacı olanların başvuru yapabileceği Vakıfbank bayram kredisi, 3 ay erteleme fırsatıyla dikkat çekiyor. Ancak 3 ay erteleme fırsatı sadece banka müşterilerine sunulacak. Üstelik vade gün sayısı da 60 ay olarak güncellendi.

Vakıfbank müşterileri bayram kredisinde esnek ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyor. Değişken taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, artan ya da azalan taksitli ve aylık eşit taksitli olarak kullanılabilen bu kredi en az 3.000 TL, en çok da 125 bin TL’ye kadar talep edilebilecek.

Vakıfbank Bayram Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Planı

Yüzde 0,98 faizle başvuru yapabileceğiniz Vakıfbank bayram kredisinde 50 bin TL için maliyet tablosu şu şekilde olacak;

  • 60 ay vadede
  • Yüzde 0,98 faiz oranlı
  • Aylık taksit tutarı 1,166 TL
  • Kredi tahsis ücreti 250 TL

Vakıfbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası da devam ediyor. Yüzde 0,49 faiz oranıyla temel destek kredisi almak isteyen vatandaşlar 10 bin TL’ye kadar başvurularını yapabiliyor. 10 bin TL için aylık 376 TL taksit ödemesi bulunan temel destek kredisinde 5.000 TL için aylık 188 TL, 7.500 TL için de aylık 282 TL taksit ödemesi yapılacak. Ayrıca temel destek kredisi ilk 6 ay ertelemeli toplamda 36 ay vade ile sunuluyor.