Vakıfbank Düşük Faizle Tatil Kredisi Veriyor! Anlaşmalı Seyahat Acenteleri ve Tatil Kredisi Faiz Oranları

Ülkemizdeki normalleşme sürecinde devlet bankaları Haziran döneminde birçok kredi paketini devreye almıştı. Bu paketler arasında yerini alan düşük faizli tatil kredisi ile beraber tatile çıkmak isteyenler 10.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyor. Ancak bu kredi sadece Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat anlaşmalı seyahat acentelerinden alınacak tatil paketleri için sunuluyor. Peki, tatil kredisi faiz oranları ne kadar? Vakıfbank anlaşmalı tatil acenteleri hangileri?

Kimler Tatil Kredisi Kampanyasına Başvurabilir?

Vakıfbank’tan tatil kredisi almak isteyenlerin öncelikle maaşını Vakıfbank’tan alması gerekiyor. Aynı durum emekli vatandaşlar için de geçerli. O halde Vakıfbank anlaşmalı seyahat acentelerinden alınacak 10.000 liraya kadar olan tatil paketleri için en yakın banka şubesine başvurmanız yeterlidir.

Vakıfbank Tatil Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Vakıfbank’tan alacağınız tatil kredisinde faiz oranı 0.98 olarak uygulanıyor. Kredinin ilk taksiti banka tarafından, 2. taksit de acente tarafından ödenecek. Toplam vade 36 ay olmakla beraber 6 ay geri ödeme yapılmayacak. Yani bu kredi için tüketiciler 9. aydan itibaren ödeme yapmaya başlayacak.

Vakıfbank 10.000 TL Tatil Destek Kredisi Hesaplama

6 ay ertelemeli olarak başvurabileceğiniz Vakıfbank tatil destek kredisinde 10.000 lira için aylık 421 TL taksit ödenecektir. Kredide tahsis ücreti olarak tek seferde 52.50 lira talep edilir. Ayrıca kredide asgari tutar 2.500 TL, azami tutar ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Anlaşmalı Seyahat Acenteleri

Vakıfbank ile anlaşma yapan ve kredi paketinden yararlanabileceğiniz firmalar;

  • GEZİNOMİ
  • TATİLBUDUR
  • SETUR
  • ETS TUR
  • JOLLY TUR olarak sıralanıyor.