Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Detayları Açıklandı! Düşük Faizle 60 Ay Vadeli ve Ertelemeli Kurban Bayramı Kredisi Hesaplama

Vakıfbank bayram kredisi detayları açıklandı. 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli olarak sunulacak olan kurban bayramı kredisiyle ilgili detaylar haberimizde.

Kurban bayramına sayılı günler kala Vakıfbank’tan bugün yeni bir kredi duyurusu yapıldı. Vakıfbank bayram kredisi 3 ay geri ödemesiz olarak toplamda 60 ay vadeli olarak sunulacak. Son dakika olarak paylaşılan bu kredi kampanyası aynı zamanda acil nakit ihtiyacı olanlar için son derece güzel bir fırsat olarak görülüyor. Esnek ödeme seçenekleri sunan Vakıfbank emekliler, özel sektör ve kamu çalışanları için kredi kullanmak isteyenlere 0.86’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Detayları

60 ay vadeye kadar kredi kullandıran Vakıfbank ayrıca kredide 3 ay erteleme şansı sunuyor. Esnek ödeme seçeneklerinin de yer aldığı bu kredi kampanyasında en düşük 3.000 lira, en yüksek 125.000 lira kredi talep edilebilecek.

Vakıfbank kurban bayramı kredisinde 10.000 TL için 60 ay vadede aylık 224 lira taksit ödeniyor. Toplam geri ödeme ise 13.463 TL. Bu kredinin günlük taksit tutarı da sadece 7 TL.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen tüketiciler hem banka şubelerinden hem de Vakıfbank mobil şube ya da SMS üzerinden krediye başvuru yapabiliyor. SMS ile kurban bayramı kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ – TC KİMLİK NUMARASI – AYLIK GELİR BİLGİSİ’ni yazdıktan sonra bu mesajı 5724’e gönderebilir.