Vakıfbank 10 Bin TL Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlem Sayfası ve Destek Kredisi Sorgulama Süreci

3.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar başvuru yapabileceğiniz temel ihtiyaç kredisi için Vakıfbank kredi süreci devam ediyor. Yani 0,49 faizle 6 ay ertelemeli olan bu kredi için Vakıfbank şubelerine gitmeden hızlıca aksiyon alabilirsiniz. Haberimizin devamında Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama sayfasına hızlıca ulaşabilir ve gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank 10.000 TL Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sayfası

6 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli ve 0,49 faiz oranıyla Vakıfbank’tan temel ihtiyaç kredisi almak isteyenler aşağıdaki linke ulaşarak başvurularını tamamlayabilir.

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

Burada TC kimlik numarası ve cep telefonu ile güvenlik kodunu girerek kredi başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Vakıfbank 10.000 TL Temel İhtiyaç Kredisi Sorgulama Sayfası

Temel destek kredisine başvuru yapan ancak henüz dönüş almayan vatandaşlar için de Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sayfası paylaşıldı. Yine aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak hızlıca kredinizin ne durumda yani hangi aşamada olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ SORGULAMA SAYFASI

Vakıfbank’tan 3, 5, 7.500 ve 10 bin TL’lik kredi almak isteyen vatandaşlar aylık ödenecek taksit miktarını da merak ediyor. 5.000 TL için aylık 188 TL taksit ödemesi gereken vatandaşların 7.500 TL için aylık 282 TL, 10.000 TL için aylık 376 TL, 3.000 TL için de 113 TL ödeme gerçekleştirecek. Ancak bu ödemeler kredinin onay almasından hemen sonra değil 6 ay sonra başlayacak. Toplam vade ise 36 ay vade sayılacak.

Kredi onayı alamayan vatandaşlar için Vakıfbank’tan yapılan açıklamada kara listede olan yani hali hazırda yasal takip sürecinde olan vatandaşlara kredi sunulmayacak. Ek olarak devlet desteği alan, KYK bursu alan ve diğer desteklerden faydalananlara da temel ihtiyaç kredisi verilmeyecek.