Uzun Vadeli ve Yüksek Tutarlı Kredi Çekmek İsteyenler İçin Vakıfbank’tan İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları merak edilirken son zamanlarda ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyaları da dikkat çekiyor. Uzun vadeli ve yüksek tutarlı olarak sunulan bu kredide 60 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor. Ayrıca çok yüksek tutarlarda kredi çekmek isteyenlerin başvurabileceği bu kredide geri ödemeler 3 aylık ödemeler ya da 60 ay vadeye kadar aylık yapılabiliyor. İşte Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi detaylar…

Vakıfbank’tan İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi

60 ay vadeye kadar ya da 3 aylık dönemler halinde geri ödeme yapılabilen Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi düzenli ve belirli bir geliri olanlara sunuluyor. Ayrıca KKB kredi skoru yüksek olan ticari müşteriler hariç başvuru yapılabilen bu kredide hayat sigortası şartı da bulunuyor.

İpotek ettirilecek olan gayrimenkulün yüzde 80’ine kadar alınabilen bu kredide örneğin 200 bin lira değerindeki ipotekler için 160 bin liraya kadar kredi alınabilecek. Başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılacak.

Vakıfbank son dönemlerde faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Standart ihtiyaç kredisi ya da Sarı Panjur konut kredisi dışında 0.55 faizle alışveriş kredisi veren Vakıfbank, 0.49’dan başlayan faizlerle yerli otomobiller için taşıt kredisi imkanı da sağlıyor. Konut kredisinde ise 2. el konutlarda 0.74, sıfır konutlarda 0.64 faizle kredi alınabiliyor. Son olarak 0.67 faizle sunulan 10.000 liraya kadar tatil kredisinde de 9 ay erteleme süreci söz konusu.