TC Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre 1000 TL Sosyal Destek Başvurusu Nasıl Yapılır? 1000 TL Pandemi Desteği Sorgulama Sayfası

Pandemi desteği Aile Bakanlığı tarafından sunuluyor. İlk 2 faz kapsamında 4,4 milyondan fazla haneye ulaştırılan 1000 TL destek için TC kimlik numarasıyla 3. faz başvuruları devam ediyor. Ancak 3. fazda başvurular sadece e-Devlet üzerinden alınıyor ve kişi bazlı değil hane bazlı olarak veriliyor. Başvuruların devam ettiği günümüzde vatandaşlar pandemi desteği sorgulama sayfasını araştırmayı sürdürüyor.

TC kimlik numarasının son hanesine göre 1000 TL pandemi parası almak isteyenler için haberimizin devamında ihtiyacınız olan tüm bilgileri paylaşıyor olacağız.

TC Kimlik Numarasının Son Hanesine Göre Pandemi Desteği Başvurusu Nasıl Yapılır?

1000 TL sosyal destek başvurusu yapmak isteyenlerin e-Devlet kaydı olması şarttır. Ayrıca yaşanabilecek yoğunluğun önlenmesi adına TC kimlik numarasının son hanesine göre başvurular alınmaktadır. Hafta içi bu şekilde devam eden süreç, hafta sonunda sorunsuz olarak devam etmektedir. Buna göre;

  • TC kimlik numarası son hane 0 olanlar – Pazartesi günleri
  • TC kimlik numarası son hane 2 olanlar – Salı günleri
  • TC kimlik numarası son hane 4 olanlar – Çarşamba günleri
  • TC kimlik numarası son hane 6 olanlar – Perşembe günleri
  • TC kimlik numarası son hane 8 olanlar – Cuma günleri başvuru yapabilecek.

Başvuru sırasında vatandaşlardan birtakım bilgiler de istenecek.

1000 TL PANDEMİ DESTEĞİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

1000 TL Pandemi Desteği Sorgulama Nasıl Yapılır?

Başvuru kapsamında vatandaşlar sorgulama işlemlerini de kısa sürede yapabilmektedir. Pandemi desteği sorgulamak için kullanacağınız platform yine e-Devlet olacaktır.

1000 TL PANDEMİ DESTEĞİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN