Tatil Kredisi Almak İsteyenlere Vakıfbank’tan ‘Şimdi Al, 2021’de Öde’ Seçeneği! Vakıfbank Tatil Kredisi Hesaplama ve Başvuru Süreci

2020 tatil kredisi kampanyası kapsamında Vakıfbank’ın sunduğu kredi seçeneğinde düşük faiz oranları dikkat çekiyor. Anlaşmalı seyahat acentelerinden satın alınacak tatil paketiyle beraber 0.55 faizli 10.000 liraya kadar ve ertelemeli olan Vakıfbank tatil kredisinin detayları da merak ediliyor. Banka tarafından yapılan açıklamada ödemelerin 9 ay sonra başlayacağı da hatırlatılıyor. Peki, Vakıfbank tatil kredisi alma şartları neler? Vakıfbank tatil kredisi hesaplama nasıl yapılır?

Vakıfbank Tatil Kredisi Alma Şartları

Vakıfbank tatil kredisi alma şartları bankanın resmi web sayfasından paylaşılmıştır. Buna göre maaş ödemesini Vakıfbank’tan alan çalışanların yanı sıra BES’e kayıtlı olan emekliler en yakın Vakıfbank şubesine giderek tatil kredisi başvurusu yapabiliyor. Ancak bu işlemden önce aşağıda paylaşacağımız anlaşmalı seyahat acentelerine gidip ön onay alınmalıdır.

Vakıfbank ile Anlaşmalı Olan Seyahat Acenteleri Hangileri?

TATİLBUDUR, JOLLY TUR, EST TUR, SETUR ve GEZİNOMİ, Vakıfbank anlaşmalı seyahat acenteleri arasındadır. Bu firmalara başvurarak 10.000 liraya kadar olan tatil paketlerinden birini seçmeniz yeterlidir.

Vakıfbank’tan Ertelemeli Tatil Kredisi

Vakıfbank tatil kredisi 6 ay geri ödemesiz olarak sunuluyor. 36 ay vadede alınabilecek 10.000 lira için aylık 421 TL taksit ödenmektedir. Ayrıca ilk taksit tutarı acente tarafından, ikinci taksit tutarı da Vakıfbank tarafından ödeneceği için vatandaşlar 9 ay sonra taksit ödemelerine başlamaktadır.