Taşıt Finansmanında En Düşük Faizle Kredi Veren Banka Sıralamasında Kuveyt Türk İlk Sıraya Yerleşti! Kuveyt Türk İkinci El Taşıt Kredisi Detayları

İkinci el taşıt kredisinde yüzde 0,82 faiz oranıyla finansman sağlayan 3 kamu bankası ayrıca yerli otomobiller için yüzde 0,49 – 0,69 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Ancak bugün yapılan yeni bir açıklamada 2.el taşıt finansmanı için en düşük kar payı oranı Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından paylaşıldı. Paylaşılan faiz oranıyla beraber en uygun taşıt kredisi veren banka unvanına ulaşan Kuveyt Türk Katılım Bankasının kredi detaylarını sizler için derledik.

Kamu Bankalarından 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Haziran ayının ilk haftasında başlayan düşük faizli taşıt kredisi kampanyası ile beraber sıfır ve ikinci el araçlar için özel uygulamalar devreye alındı. 1. el yani sıfır araç satın almak isteyenler banka ile anlaşmalı olan otomobil markalarının yerli araç modelleri için yüzde 0,49 faizle kredi talebinde bulunabiliyor.

İkinci el binek araçlarda ise 60 ay vadede ilk 6 ayı geri ödemesiz olarak 150 bin TL’ye kadar yüzde 0,82 faizle kamu bankalarından kredi alınabiliyor.

Kuveyt Türk Katılım’dan En Düşük Faiz Oranıyla Taşıt Finansmanı Kampanyası

Özel bankalarda devam eden faiz indirimleri artık Katılım Bankalarını da harekete geçirdi. Finansman yarışına katılan Kuveyt Türk Katılım Bankası araç finansmanını artık yüzde 0,79 kar payı oranıyla sunacak. Ayrıca açıklanan yeni pakette 3 ay erteleme şansı da sunulacak. Fakat erteleme imkanı kasko, BES ya da kredili hayat ürünlerinin alınmasıyla devreye girecek. Bu ürünlerden yararlanmayan tüketiciler için yüzde 0,82 faiz oranı uygulanacak.

Yeni finansman için 36 ay vadede 30 bin TL için aylık taksit tutarı 987 TL olacak. Kredideki toplam masraflar 2,776 TL olarak tahsil edilecek.