Şubeye Gitmeden Düşük Miktarda Taksit Ödeyerek 10.000 TL Kredi Alabilirsiniz! Anında İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Acil ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan İş Bankası kendi müşterilerine şubeye gitmeden kredi imkanı tanıyor. Bu süreçte 50.000 liraya kadar İş Bankası anında kredi alabilirken 60 ay vade ve 3 ay erteleme şansı da sunuluyor.

İş Bankasından Düşük Faizle Anında Kredi Kampanyası

Son zamanlarda İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları merakla araştırılıyor. İlk olarak banka müşterilerine mobil uygulama üzerinden sunulan bu kredide 60 ay vadenin yanı sıra 3 ay erteleme şansı da veriliyor. 5 yıl vadeyle alınabilecek 10.000 TL acil nakit kredisinde faiz oranı 0.89 olarak açıklandı.

İnternet bankacılığından yapılacak başvuruların kabul edilmesi halinde müşterilerin hesaplarına talep edilen kredi miktarı aktarılıyor. 0.89 faizle 10.000 TL kredi için 36 ay vadede aylık 336 lira ödeme yapılıyor. Toplamda geri ödeme ise 12.097 lira oluyor.

Kredideki maliyet tablosu da vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 52.50 lira kredi tahsis ücreti bulunan bu kredide 166 TL hayat sigortası ücreti de yer alıyor. Bunun dışında farklı bir ücret ödemeden anında kredi hesaplara gönderiliyor.

İş Bankası anında kredi kampanyasının ne zaman sona ereceğiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak Temmuz 2020 sonuna kadar banka müşterilerinin 0.89 faizle acil nakit kredisi alabileceği düşünülüyor. Başvurular internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden hızlıca yapılarak aynı gün içinde değerlendirmeye alınıyor. Kredi onayı ise genelde 1-2 saat içinde verilerek banka hesaplarına mevcut talep miktarı gönderiliyor.