Son Dakika: Vakıfbank Düşük Faiz Oranıyla Ertelemeli Kredi Kampanyasını Duyurdu!

Vakıfbank düşük faizli kredi kampanyalarına devam ediyor. Daha önce 0,55 faizli çeyiz kredisi, 0,49 faizli taşıt kredisi ve 0,64 faizli sıfır konut kredisi kampanyasını devreye alan Vakıfbank şimdi de 9 ay ertelemeli avukatlara özel kredi vereceğini duyurdu. Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisi detayları haberimizde.

Vakıfbank’tan Avukatlara Özel Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Düşük faizli ihtiyaç kredileriyle gündeme gelen Vakıfbank şimdi de avukatlara özel bir kredi kampanyası duyurdu. 60 ay vadeli ve 9 ay ertelemeli olan bu kredinin faiz oranı 0,90 olarak uygulanacak. Ancak kredide avukatlar için birtakım şartlar bulunuyor. İlk olarak mesleğe yeni başlayan veya en çok 1 senedir avukat olarak görev yapanların alabileceği 0,90 faizli ihtiyaç kredisinde kredi skoruna da bakılacak.

Avukatlara özel ihtiyaç kredisinde kredi puanı 0-1250 arasında olanlar 15 bin liraya kadar, 1250’den yüksek olan avukatlar ise 20 bin liraya kadar kredi alabilecek. Ayrıca görev yapılan sürenin teyit edilmesi amacıyla bankaya, bağlı olunan barodan yazı verilmesi de gerekiyor.

Avukatlara özel ihtiyaç kredisinde en düşük vade 3 ay, en yüksek vade 60 ay olacak. Geri ödemesiz olarak 125 bin liraya kadar 3 ay ertelenebilecek olan bu kredide yüksek kredi skoruna 9 ay erteleme şansı sunulacak. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası gibi masraflar da bu kredide bulunacak.

Vakıfbank avukatlara özel ihtiyaç kredisi başvurusu sadece Vakıfbank şubelerinde yapılacak.