Son Dakika Taşıt Kredisi Kampanyası: Denizbank’tan 3 Ay Ertelemeli Araç Kredisi! Başvuru ve Faiz Oranları

Araç sahibi olmak isteyenler için ertelemeli taşıt kredisi kampanyası başladı. Denizbank taşıt kredisi 3 ay ertelemeli olarak sunulacak. Son zamanlarda araç satışlarındaki artışa bağlı olarak pek çok banka tarafından başlatılan kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bugün itibariyle faiz oranları da açıklanan Denizbank taşıt kredisi kampanyasında dikkat çeken en önemli özellik, kredinin 3 ay ertelemeli olması. Peki, vade kaç ay olacak? Faiz oranı yüksek mi?

Denizbank’tan Ertelemeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Denizbank hem sıfır hem de 2. el araç kredisinde ertelemeli kredi kampanyasını başlattı. 3 ay erteleme avantajı sayesinde 48 ay vadede taşıt kredisi alacak olan vatandaşlar toplamda 45 ay ödeme yapacak. Faiz oranı ise 1.21 olarak Denizbank tarafından duyuruldu.

Otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar 100.000 lira için 48 ay vadeli taşıt kredisinde aylık 2.907 TL taksit ödeyecek. Toplam geri ödeme tutarı da 139.559 TL olacak.

Başvurular bankanın herhangi bir işlem kanalından gerçekleşebiliyor. Yani mobil uygulama, banka şubeleri ya da internet bankacılığı üzerinden hızlıca Denizbank taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.