Son Dakika: Migros 1000 Personel Alımı Yapacak! Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda ciddi yatırımlar gerçekleştiren Migros marketler koronavirüs salgını sürecinde 2.200 kişiyi işe almıştı. Büyüme oranlarını artırmaya devam eden Migros’un yeni paylaştığı personel alımı duyurusunda 1000 kişilik istihdam yapılacağı belirtildi.

İş arayanlar da Migros 1000 personel alımı başvurusu nasıl yapılacak şeklindeki soruların yanıtlarını aramaya başladı.

Son 10 günde 2.200 kişiyi işe aldığını açıklayan Migros, başvuruların devam ettiğini ve yeni bir personel alımı süreci başlattıklarını paylaştı. Sanal market aracılığıyla salgın sürecini başarılı bir şekilde yöneten Migros’un 1000 personel başvuru süreci firmanın resmi web sitesinden yönetilecek.

Migros İş İlanı Başvuru Sayfası

Migros mağazaları için 1000, sanal market için 1.200 yeni istihdam sağlamış olan Migros şimdi de yeni 1000 kişilik personel alımı yapacak.

1000 personel alımı için basvuru.migros.com.tr adresine giriş yapılacak ve talep edilen bilgiler doldurulacak.

Özellikle de sanal migros uygulaması ile beraber birbirinden farklı hizmetler sunan ve 60 yaş üstü vatandaşların siparişlerini evine kadar ulaştıran Migros marketler, son zamanlarda istihdam sayısını artırmaya devam ediyor. Online gıda platformları arasında da yer eninen ve yeni uygulamalarla gündeme gelen Migros personel alımı sayfasından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mağazadan teslim seçeneğini hayata geçiren migros, web sitesinden ya da sanal Migros uygulamasından siparişleri almaya devam ediyor. Soğuk ürünler 0 ile 4 derece arasında, paketli ürünler ise özel hijyenik kasalarda muhafaza edildikten sonra müşterilere ulaştırılmaya başlanıyor. Ayrıca sanal migros uygulamasında vatandaşlar dilediği gün ve saatte siparişlerini kapıya teslim olarak alabiliyor.