Son Dakika Kredi Haberi: İNG Bank Faizsiz Masrafsız İhtiyaç Kredisi Detayları Açıklandı!

İNG bank faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu başladı. İNG’den yapılan açıklamada dosya masrafsız olarak sunulacak yeni kredinin detaylarını merak eden vatandaşlara ekonomikredi.com olarak paylaşmaya devam ediyoruz. İlk olarak 12 ay vadeli ve 3.000 liraya kadar sunulacak olan ING faizsiz kredi kampanyasına öğretmenler, akademisyenler ve sağlık çalışanları başvuracak. Harcama koşulsuz turuncu ekstra dönemi kredi fırsatı olarak bilinen faizsiz krediye başvurular devam ederken vade gün sayısı 12 ay olarak belirlendi. Bu yüzden sigorta başta olmak üzere dosya masrafı ve diğer tüm masrafların talep edilmediği bu kredide üst limit 3.000 lira olarak belirlendi.

İNG Bank 3.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Detayları

İNG kredi noktalarından kredi kullanan akademisyenler, emekli öğretmenler, sağlık çalışanları ve öğretmenlerin yararlanabileceği ING faizsiz kredi 3.000 liraya kadar 12 ay vadeyle sınırlı. Sigortasız ve dosya masrafsız olarak sunulan bu krediye başvurular İNG şubeleri, telefon bankacılığı, internet şubesi ve İNG mobil uygulama üzerinden yapılabilecek.

12 ay vadeden daha uzun vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen banka müşterilerine 0.79 faiz oranı uygulanacak. Ancak faizsiz kredi almak isteyenler ise 12 ay vadede 3.000 lira için ayda sadece 250 TL ödeme yaparak bu kampanyadan yararlanabilecek.