Son Dakika: İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyası Bugün İtibariyle Başladı!

İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Düşük faizli kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen İNG Bank vade gün sayısını 60 olarak belirledi. İNG Bank düşük faizli 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu ve geri ödeme seçenekleri haberimizde.

İNG 3 Ay Ertelemeli Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İNG’den yüzde 0,79 faizle 60 ay vadeye kadar alabileceğiniz ihtiyaç kredisi 10 bin TL için aylık 219 TL olacaktır. Toplam geri ödeme ise 10 bin TL için 60 ayda 13 bin TL’dir. Bu kredide ayrıca 50 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

Düşük faizle acil nakit kredisi almak ve krediyi de 3 ay sonra ödemeye başlamak isteyenler hızlıca İNG Bank şubelerine başvuruda bulunabilir. Ayrıca ihtiyaç kredisi hesaplama yapmak için İNG’nin web sayfasına giriş yaparak önce ‘e-Kredi’ sekmesine daha sonra da ‘ihtiyaç kredisi hesaplayın’ kısmına tıklamanız yeterlidir. Bu süreçte talep edeceğiniz kredi tutarıyla vade gün sayısını sisteme girmeniz yeterlidir.

İNG 3 Ay Ertelemeli Kredi Alma Şartları Neledir?

İNG’den 0,79 faizle ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin öncelikle kredi skoru yüksek olmalıdır. Farklı bankada devam eden bir borcun olmaması ve kredi kullanım aralıklarının geniş olması şarttır. Yani mevcut borç durumu ile çekilecek kredi tutarı arasında bankanın belirlediği bir oran bulunmalıdır. Aynı durum kredi kartı borçlanmaları için de geçerlidir.

18 yaşına dolduran, kredi puanı yüksek olan ve düzenli bir geliri olan herkes 0,79 faizle İNG Bank ihtiyaç kredisi alabilir. Daha önce herhangi bir haciz kaydı olmayan tüketiciler de ilk başvuruda krediye onay alabilmektedir.

İNG 3 Ay Ertelemeli Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

İNG Bank 0,79 faizle acil nakit kredisi almak isteyenler;

  • Maaş bordrosu
  • Son 3 aya ait su, elektrik veya doğal gaz faturası
  • Kimlik belgesi
  • Çiftçiler için çiftçilik belgesi
  • Serbest meslek çalışanları için son seneye ait olan vergi levhası
  • Emekliler için emeklilik belgesi gibi evrakları bankaya sunmak zorundadır.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları

İNG Bank tarafından sunulan kampanyalara başvurmak için bankanın resmi web sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ‘e-Kredi’ sekmesinden ‘hemen başvur’ butonuna tıklayarak kredi başvurusunu bankaya gönderebilirsiniz. Bu kısımda doğum tarihiniz, TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız sizden talep edilir.

Başvuruların olumlu sonuçlanması halinde telefonunuza anında onay mesajı gönderilecektir. Aynı durum olumsuz kredi bilgilendirmesi için de geçerlidir. İNG 3 ay ertelemeli tüketici kredisi yüzde 0,79 faizle 60 ay vadeye kadar sunulduğu için tüketiciler 10 bin TL’lik kredide 13 bin TL geri ödeme fırsatıyla hizmet almaya başlayabilir. İNG yılın belirli döneminde hem ertelemeli hem de düşük faizle ihtiyaç kredisi sunmaya devam etmektedir.