Son Dakika: Halkbank 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi Kampanyası Başlattı!

Devlet bankaları faiz oranlarında indirime devam ederken yeni bir kredi kampanyası başlatan Halkbank, 3 ay ertelemeli konut kredisi sağlayacak. Toplamda 180 ay vadeli olan hesaplı evim kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar haberimizin devamından tüm detaylara ulaşabilecek. Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyayla ilgili sizlere bilgiler sunarken aynı zamanda faiz oranları hakkında da detaylı paylaşımlara devam ediyoruz.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank tarafından sunulan 3 ay ertelemeli konut kredisi toplamda 180 ay vadeyle sunulacak. Kredi faiz oranı ise yüzde 0,94 olarak belirlendi. Vatandaşların talep etmesi halinde vade gün sayısı 120 aya kadar uygulanabilecek. Geri ödemelerde ise 3 ay ertelemeli ya da 2 ayda bir eşit taksitli olarak hizmet alınabilecek.

Halkbank ayrıca müşterilerin özel olarak belirleyeceği kredi geri ödeme avantajlarını da sunacak. Haliyle esnek ödeme avantajlarından yararlanmak isteyenler en yakın Halkbank şubesine giderek krediye başvuru yapabilecek.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

100 bin TL için 180 ay vadede 0,94 faiz oranıyla 3 ay ertelemeli konut kredisi almak isteyenler;

  • Aylık 1,154 TL taksit ödeyecek.
  • Tüm masraflar kapsamında 1,105 TL banka tarafından tahsil edilecek.
  • Tahsis ücreti 500 TL olarak alınacak.

Hesaplı evim konut kredisinde 950 TL ekspertiz ücreti de bulunuyor. Ayrıca yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücretiyle beraber 155 TL ipotek tesis ücreti alınacak.

Kamu bankaları günümüzde avantajlı kredi seçenekleri sunarken Halkbank tarafından sunulan 0,94 faiz oranlı konut kredisine başvurular devam ediyor.