Son Dakika: Denizbank Emekli Vatandaşlara Özel 1000 TL Promosyon Verecek!

Denizbank, emekli promosyonu veren bankalar arasında yerini almayı sürdürüyor. 1000 TL nakit promosyonu vereceğiniz açıklayan Denizbank, bugünün en çok merak edilen haberi haline geldi. Emekli vatandaşlar 1000 TL promosyonu nasıl alacak? Denizbank 1000 TL emekli promosyonu şartları neler?

Denizbank duyurduğu kampanyada, emekli maaşını bankaya taşıyan vatandaşlara 1000 TL’ye kadar nakit promosyon vereceğini açıkladı. 2020 yılında Denizbank’ın kampanyaları devam ederken şimdi de emekli maaşı için harekete geçildi.

Denizbank 1000 TL Emekli Promosyonu Kampanyası

Denizbank’ta 3 yıl süre ile kalma sözü veren emeklilere 1000 TL’ye kadar nakit promosyonu verilecek. Ancak bu rakamlar emekli maaşı tutarına göre değişecek.

Emekli maaşı 1.500 TL’nin altında olan vatandaşlar 675 TL promosyon almaya hak kazanacak. 1.500 TL’nin üzerinde olan vatandaşlar da 850 TL promosyon alacak. Ancak bu rakam 1.500 TL – 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlar için geçerli olacak.

Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan vatandaşlar ise 1000 TL nakit promosyon almaya hak kazanacak.

Emekli Maaşı Denizbank’a Nasıl Taşınır?

Emekli maaşının taşınabilmesi için bazı işlemlerin yapılması gerekir. Fakat koronavirüs salgını sebebiyle ülkemizde 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması yasak. Bu nedenle Denizbank web sitesi üzerinden gerekli başvurular yapılabilecek. Aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak emekli maaşınızı Denizbank’a taşımak istediğinize dair formu doldurabilir ve bankaya gönderebilirsiniz. Bu form içinde ad, soy ad, TC kimlik numarası, il, cep telefonu, ilçe gibi bilgiler yer alıyor. Eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgileri doldurmanızın ardından banka tarafından kısa sürede geri dönüşler yapılacaktır.

DENİZBANK 1000 TL EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Denizbank 1000 TL emekli promosyonu bugün itibariyle yoğun ilgi görmeye başladı. Emekliler 1000 TL nakit ödeme alabilmek için en az 3 yıl boyunca maaşını Denizbank’a taşımak zorunda. Yani 2023 yılına kadar emekli maaşınızı bu bankadan almayı taahhüt ederseniz 1000 TL nakit promosyonu almaya hak kazanırsınız. Bunun dışında bankanın emekli vatandaşlara özel fırsatlarından faydalanmak için de denizbank.com adresini güncel olarak takip edebilirsiniz. Alternatif olarak da sitemizden ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Son olarak konut kredisi, ihtiyaç kredisi ya da taşıt kredisi için de yine Denizbank şubelerine gitmeden online başvuruda bulunabilirsiniz.