Şekerbank’tan Müşterilerine 0,79 Faizle Hayatı Kolaylaştıran Ertelemeli Acil İhtiyaç Kredisi! Bireysel Kredi Hesaplama ve Tüm Detaylar

Şekerbank 2020 yılı Haziran ayı kredi kampanyalarına devam ediyor. Hayatı kolaylaştıran kredi paketini devreye alan Şekerbank ayrıca bu kredide 0,79 faiz oranı uygulayacak.

Şekerbank’ın kendi müşterilerine özel olarak sunduğu 0,79 faizli hayatı kolaylaştıran acil nakit kredisinde 15 bin TL için ödeme planını sizlerle paylaşıyoruz. Normalleşme süreciyle beraber kredi paketlerini art arda sunmaya başlayan Şekerbank, 15 bin TL’ye kadar sunduğu bu kredi için birtakım şartlar da arıyor.

Kredi skoru yüksek olan Şekerbank müşterileri düşük faizle bu krediyi alırken aynı zamanda 60 aya kadar vadelendirme fırsatından da yararlanabilecek. Geri ödeme sürecinde ise 3 ay ertelemeli olarak kredi geri ödenebilecek.

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0,79 faizle yüksek kredi skoruna sahip olan vatandaşlara sunulan kredinin yanı sıra emeklilere özel 100 bin TL’ye kadar acil nakit kredisi de yine Şekerbank tarafından sunuluyor.

Şekerbank emekli nakit kredisinde 3-36 ay vadede yüzde 0,95 faiz oranı uygulanacak. 37-48 ay vadede ve 49-60 ay vadede ise yüzde 1,09 faiz oranı geçerli. Üstelik bu kredide tahsis ücreti alınmayacak.

36 ay vadeli 10 bin TL için 0,95 faizle emekliler aylık 896 TL ödeme yapacak. 24 ay vadede bu rakam 478 TL, 36 ay vadede ise 340 TL olacak.

Son zamanlarda kredi kampanyalarını paylaşmaya devam eden Şekerbank ayrıca sektörel destek kredileriyle de esnaf ve işletmelere hizmet sunmayı sürdürüyor.