Şekerbank’tan Emekli Vatandaşlara Özel Masrafsız Düşük Faizle Acil Nakit Kredisi!

Emekli maaş müşterilerine her zaman uygun faiz oranlarıyla hizmet veren Şekerbank, özel bir kampanya duyurusunu paylaştı.

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle pek çok bankanın kendi müşterilerine sunduğu avantajlara bugün bir yenisi daha eklendi. Düşük faizle kredi almak isteyen vatandaşlar artık Şekerbank üzerinden acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 100 bin TL’ye kadar kredi alabilecek olan banka müşterileri aynı zamanda 60 ay vade imkanından da yararlanabilecek.

Şekerbank Emekli Kredisi Detayları

100.000 TL’ye kadar kredi kullanım limiti sunan Şekerbank 36 ay vadeye kadar yüzde 0,95 faiz oranıyla emekli maaş müşterilerine finansman sağlayacak.

37 ile 48 ay vadeye kadar Şekerbank emekli kredisi yüzde 1,09 faiz oranıyla sunulurken 49 aydan 60 ay vadeye kadar da aynı şekilde yüzde 1,09 faiz oranıyla kredi alınabilecek.

10 bin TL için yüzde 0,95 faiz oranıyla kredi almak isteyen emekli vatandaşlar 0,95 faiz oranı üzerinden 12 ay boyunca 896 TL taksit ödeyecek. 24 ayda 478 TL olan aylık taksit miktarı 36 ay vadede 340 TL olacak.

Bu kredide sigorta, vergi ve kredi tahsis ücreti alınmayacak. Yani kredi kampanyası emekli müşterilere özel masrafsız olarak sunuluyor.

Son zamanlarda Şekerbank’ın farklı kampanyaları da dikkat çekiyor. İşletme kredisi için yeme – içme sektörüne özel 750 bin TL’ye kadar kredi sağlayan bu bankanın ilerleyen dönemlerde yeni kampanyalarını da devreye alıp almayacağı merak konusu.