Şekerbank 60 Ay Vadeli ve 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Düşük faizli ihtiyaç kredisi almak isteyenler artık Şekerbank kredi kampanyalarına yöneliyor. Çünkü son zamanlarda ucuz kredi konusunda en güzel seçenekleri sunmaya devam eden bu banka, borçlarından kurtulmak isteyenlerin nefes almasını sağlıyor.

Ülkemizde devam eden pandeminin ekonomik etkileri devam ederken vatandaşlar da acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Sonuç olarak vatandaşların ilk tercihi olan ihtiyaç kredisinde düşük faizlerden hizmet alınmak isteniyor. Şimdi Şekerbank 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli kredinin detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Şekerbank’tan Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 ay ertelemeli 60 ay vadeli Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 0.75’ten başlıyor. Buna göre 12 ay vadede 50.000 TL kredi için ayda 4.414 TL, 20.000 TL için 1.765 TL, 15.000 TL için de aylık 1.324 TL ödeme yapılmaktadır. En düşük faizle kredi veren Şekerbank ayrıca bu krediyi KKB skoru yüksek olan müşterilerine sunuyor. Bankadan ilk kez kredi alacak olanların daha farklı faiz oranlarından faydalanarak kredi alabileceği unutulmamalı. O halde banka müşterileri 60 ay vadeli ve 0.75’ten başlayan 3 ay ertelemeli kredi için mobil uygulamalar üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.