Salı Günü BİM’de İndirim Furyası Var! BİM 21 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

BİM 21 Temmuz aktüel ürünler kataloğu yine birbirinden farklı ürünlerle geliyor. Gıda, bakliyat ve içeceklerde indirimler sunan BİM marketler aslında vatandaşların taleplerine göre indirimli ürünleri bir araya getiriyor. Bu nedenle BİM aktüel konusunda ihtiyacınız olan bilgileri her zaman sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz. Yine bu süreçte BİM 21 Temmuz aktüel listesinde yer alan ürünleri de haberimizin devamında takip edebilirsiniz.

BİM’de Bu Salı Hangi Ürünler İndirimli Satılacak?

BİM aktüel listesi paylaşılmaya devam edilirken haftanın önerilerini merak eden vatandaşlar 21 Temmuz Salı günü sabah 09:00 itibariyle çok sayıda ürüne ulaşabilecek. Hindi mangal sucuk, yarım kangal dana sucuk, fındıklı dana salam ve hindi füme gibi ürünlerin yanı sıra ızgara köfte, dondurulmuş hamburger köftesi, satır köfte ve İnegöl köfte, tezgahlarda indirimle sunulacak. Öte yandan gurme hamburger ekmeği, kara şimşek çekirdek, çiğ köfte, ızgara harcı, köfte harcı ve tavuk harcı da yine indirimli olacak.

BİM 21 Temmuz aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde değirmen tuz çeşitleri, kola, ayran, gazoz, mangal kömürü ve acılı sos gibi ürünler de satın alınabilecek. Son olarak kağıt bardak, kağıt tabak, plastik çatal ve kaşık ile bambu servis kürdanını da Salı günü indirimle satın alabilirsiniz. BİM aktüelde Duracell pil çeşitleri de 4’lü ve 2’li olarak satışa sunuluyor. O halde hemen aşağıdaki kataloğu inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri belirlemeniz yeterlidir.

BİM 21 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-21-temmuz-2020-aktuel-urunler.jpg