Salı Günü BİM Aktüel’de Tatile Çıkmak İsteyenlere Özel Ürünler Sunulacak! BİM 14 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu yine dolu dolu geliyor. BİM aktüel ürünlerde bu hafta genel olarak tatil ürünleri yer alıyor. Salı günü satışa çıkacak olan bu ürünler arasında erkek parfüm, kadın parfüm, plaj çantası, ağda, peeling jel, saç fırçası, ıslak havlu, likit ruj ve boya hazırlık seti gibi ürünler bulunuyor. Ayrıca BİM aktüel listesinde bebek yağları, saç kremi, dudak parlatıcısı, valiz etiketi, seyahat setleri, plaj hasırı ve havlu klipsi gibi ürünler de yerini alıyor. Haliyle vatandaşlar BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelemesi yaparak istediği ürüne Salı günü sabah 09:00 itibariyle ulaşabilecek.

Bu hafta BİM aktüel’de çocuk pişik kremi, külot bez, bebek şampuanı ve benzer ürünler de var. Ayrıca BİM’de gökkuşağı yastık ile gökkuşağı jel aydınlatma ürünleri aktüel listede yer alırken, mağaza kararıyla kaldırıldı. Bu iki ürün dışındaki tüm ürünleri indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Son zamanlarda BİM aktüel listesi ciddi anlamda araştırılıyor. Çünkü vatandaşlar ihtiyaçlarına göre tercih ettiği bu ürünleri çoğu zaman BİM şubelerinden talep ediyor. BİM mağazaları da vatandaşların talep ve isteklerine göre ürünleri indirimli olarak satışa çıkarıyor. Bu yüzden BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu ile beraber BİM’de haftalık olarak sunulan tüm ürünleri sitemizden güncel olarak takip etmeniz yeterli. İşte 14 Temmuz Salı günü BİM’de yer alan indirimli ürünler…

BİM 14 Temmuz 2020 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-14-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-1-1.jpg