Salgın Döneminde Evden Ek İş Yaparak Aylık 2000 TL Para Kazanmak İsteyenler için Öneriler

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde pek çok kişi işsiz kaldı ve salgının ekonomik boyutlarıyla karşılaşmaya başladı. Elbette devlet destekleri alan ancak ek gelir elde etme isteyen vatandaşların sayısı da artmaya başladı. Teknolojinin gelişimi sayesinde aslında evden ek gelir yani evden para kazanma yolları artarken bu konuda en doğru bilgileri sizlerle paylaşmaya başlıyor olacağız. Peki, evden hangi işler 2000 TL kazandırır? Evden ek gelir yaparak para kazanabilir miyim?

Günümüzde home office çalışarak aylık 2000 TL kazanılabildiği gibi freelance işler yaparak da 1500 – 2000 TL kazanç elde edilebiliyor. Bu süreçte evden ek gelir kazanmak adına yapmak istediğiniz işe karar vermeniz önemlidir. Sosyal medya yönetimi, canlı destek hizmeti ya da evden çağrı merkezi gibi iş ilanlarını takip ederek bu süreci yönetebilirsiniz.

Evden Anket Doldurarak Para Kazanma

Yurt içi ya da yurt dışı merkezli anket sitelerinden para kazanabilirsiniz. Genelde yurt dışı firmaları bu konuda ciddi kazanç sunabilir. Anket başına 1 ya da 2 dolar gibi kazançlar elde edebilir ve aylık gelirinizi de yönetebilirsiniz.

Evden Çağrı Alarak Vererek Para Kazanmak

Koronavirüs salgını nedeniyle çağrı merkezleri artık evden çalışmaya başladı. Bu süreçte işinden ayrılan çok kişi olduğu için Kariyer ve buna benzer iş arama sitelerinden ‘evden çağrı merkezi’ adı altında arama yapabilirsiniz.

Evden Online Ders Vererek Para Kazanmak

Evde öğretmenlik yaparak para kazanabilirsiniz. Sanal ortamdaki dijital içeriklerle tanıştığımız şu günlerde, bilgi sahibi olduğunuz alanda ders vererek aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Öğretmenler bu aşamada 4 bin TL’ye kadar para kazanabiliyor.

Evden Satış Yaparak Para Kazanmak

Telefonla satış kanalları son zamanlarda rağbet görmektedir. İş ilanı sitelerinde de evden satış yapacak eleman arandığına dair pek çok ilana ulaşabilirsiniz. Koronavirüs salgın döneminde olduğumuz için bu konuda personel alımı yapan çok sayıda firmanın olduğunu unutmayın.

Evden yapılacak işler aslında çok çeşitlidir. Bu konuda evden paketleme işi veren firmaları araştırabilir ve daha kolay bir şekilde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Aylık kazançlar yapılacak işe göre değiştiği için ortalama 1500 TL’den başlayan ek gelir kazancıyla çalışmaya başlayabilirsiniz.