Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları Açıklandı! Bayram Kredisinde En Düşük Faizi Hangi Banka Sunuyor?

Bayrama sayılı günler kala bankalar gerekli kampanyaları devreye aldı. Her zaman düşük faizle kredi çekmek isteyen vatandaşlar şimdi en düşük bayram kredisi veren bankaları araştırmayı sürdürüyor. En düşük 3, en yüksek 60 ay vadeyle bayram kredisi veren pek çok bankada düşük faiz oranları da dikkat çekiyor. Ayrıca bankalar bayram kredilerinde 1000 TL’den 500 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlıyor.

En düşük ihtiyaç kredisi hangi bankada? Bayram kredisi veren bankaların faiz oranları ne kadar? Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için hazırladığımız bu özel haber, ekonomikredi.com olarak düşük faizli kredi almak isteyenlerle de paylaşılıyor.

2020 Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Bayram kredisinde en düşük faiz oranını yüzde 0,79 ile İNG bank sunuyor. Sadece 50 TL’lik bir tahsis ücreti talep eden İNG Bank 10 bin TL için 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. 36 ay vadede İNG Bank üzerinden aylık 329 TL ödeyerek bayram kredisi alabilirsiniz. 36. ay sonunda ödeyeceğiniz toplam miktar 11,900 TL olacak.

İNG Banktan sonra İş Bankası bayram kredisi de dikkat çekiyor. Yüzde 0,96 faiz oranıyla bayram kredisi veren İş Bankasından 36 ay vadede 10 bin TL için aylık 340 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Geri ödenecek toplam miktar ise 12,323 TL’dir.

Düşük faizli bayram kredisi almak isteyenler ayrıca TEB şubelerini ziyaret etmeye başladı. 36 ay vadeye kadar yüzde 0,94’Ten başlayan faiz oranlarıyla 50.000 TL’lik bayram kredisi başvurularınızı internet üzerinden de yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı kredisi veren diğer bankalar ve faiz oranları şu şekilde;

  • Akbank 60 bin TL’ye kadar 60 ay vadede yüzde 1,03 – yüzde 1,53 faiz oranı
  • Denizbank 55 bin TL’ye kadar 60 ay vadede yüzde 1,74 faiz oranı
  • Garanti BBVA 500 bin TL’ye kadar 60 ay vadede yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar ayrıca Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından sunulan temel destek kredisine de başvurabilir. Ancak bu kredide en çok 10 bin TL’lik talepler geçerlidir. Faiz oranı yüzde 0,49 olduğu için bugüne kadar temel destek kredisine 4 milyondan fazla vatandaşın başvurduğu biliniyor. Daha yüksek meblağ ile kredi çekmek isteyenler yukarıda sıralanan bankalara başvuruda bulunabilir.