QNB Finansbank’tan 3 Ay Ertelemeli Yeni Kredi Kampanyası! Finansbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan QNB Finansbank, düşük faiz oranıyla da dikkat çekiyor. Günümüzde vatandaşlar artık ertelemeli kredi seçeneklerinden yararlanmaya başlarken hem uygun faiz hem de uzun vade imkanlarını da araştırıyor. QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ve detayları haberimizin devamında.

QNB Finansbank’tan Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan bu kredide 0.84 faiz oranı uygulanıyor. 3 ay erteleme ile kullanılabilen bu kredide 20.000 TL için 60 ay vadede aylık 445 TL ödeme yapılacak. Ayrıca QNB Finansbank ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler internet bankacılığı, mobil uygulama ya da şubeler üzerinden işlem gerçekleştirebilecek.

Son zamanlarda ertelemeli kredilere olan ilgi artarak devam ediyor. Çünkü acil nakit problemlerine hızlı çözüm arayan ve ödemeleri de geç dönemde yapmak isteyen tüketiciler bu bankalarla ilgili düşük faiz seçeneklerinden faydalanmayı sürdürüyor.

Haziran 2020 itibariyle aslında pek çok banka hem düşük faizli kredi hem de ertelemeli kredi kampanyası başlatmıştı. Bu nedenle tüketiciler de şu sıralar QNB Finansbank acil ihtiyaç kredisinden faydalanmak için bankaya başvuru yapmayı sürdürüyor. Elbette kredi skoru yüksek olan tüketicilerin bu krediden yararlanabileceği unutulmamalı.