QNB Finansbank’tan 10 Bin TL Borç Yapılandırma Kredisi Açıklaması!

Özel bankalardan olan QNB Finansbank, düşük faizli yapılandırma kredisi kampanyasını devreye aldı. Dikkat çeken faiz oranlarıyla 10 bin TL’ye kadar olan borçlarını tek banka çatısı altında toplamak isteyen vatandaşlar ayrıca kredi skoruna göre belirlenecek oranlardan yararlanabiliyor.

QNB Finansbank tarafından sunulan 10 bin TL borç yapılandırma kredisinde kredi skoru yüksek olan vatandaşlara daha düşük faiz oranı uygulanırken, düşük kredi skoruna da yüksek faiz oranı uygulanacak.

Yüksek kredi skoruna sahip olan tüketiciler yüzde 0,79 faiz oranıyla 3 ay ertelemeli ve 60 aya varan vadelerle 10 bin TL ihtiyaç kredisi yapılandırma finansmanı alabilecek. Üstelik kredi puanı yüksek olan vatandaşlar için esnek ödeme planları da oluşturulacak.

10 bin TL için tüketicilerden 50 bin TL tahsis ücreti talep edilirken 60 ay vadede ve 0,79 faizle aylık ödenecek tutar 219 TL olacak. Toplam geri ödeme ise 13,158 TL.

Son zamanlarda özel bankaların başlattığı borç transfer kredilerinde, tek bir çatı altında borçlarını toplamak isteyen vatandaşlara özel imkanlar sunuluyor. Haliyle bu imkanlardan yararlanmak isteyenler en yakın Finansbank şubesine giderek başvuru işlemlerini başlatabiliyor.